home k
o
n
t
a
k
t
top
Artmo Mateusz Omelan Artmo Mateusz Omelan

Żaneta Głuchowska – copywriter & branding manager

Żaneta_Głuchowska

Z pasją angażuje się w każdą markę, dla której działa. W swojej pracy najbardziej ceni brak rutyny i możliwość ciągłego rozwoju. Przyjemność sprawia jej każda forma kontaktu z ludźmi. Po godzinach chętnie gotuje, pisze i podróżuje na dwóch kółkach.

Z wykształcenia jestem specjalistką do spraw komunikacji wizerunkowej i brandingowcem, z zamiłowania i zawodowo – marketingowcem i copywriterem. Ukończyłam również studia licencjackie z zarządzania oraz studia podyplomowe z tematyki innowacyjny e-marketing. Do tej pory miałam okazję pracować jako senior account manager w agencji reklamowej, odbyć staż w firmie z obszaru public relations, być specjalistką ds. e-marketingu w agencji marketingowej i specjalistką ds. social media w firmie z branży e-commerce, brand managerem w prywatnej szkole, jak również specjalistką ds. marketingu w firmie związanej z tematyką nowych technologii i aplikacji mobilnych, a także współpracować z Nowym Marketingiem przy tworzeniu Encyklopedii Marketingu. Aktualnie jestem brand managerem w placówce edukacyjnej Klockoteka, copywriterem w: biurze tłumaczeń 123tłumacz, Iguana Studio, Kreatik i w WhitePress. Wszystkie te zadania wykonuję w trybie zdalnym. Dodatkowo realizuję zlecenia z zakresu copywritingu oraz marketingu jako freelancer. Moim głównym zajęciem jest jednak praca etatowa w firmie Qpony na stanowisku Geomarketing Specialist, gdzie jestem również Team Leaderem.

Do tej pory pisałam już m.in.: teksty na strony internetowe, artykuły sponsorowane, artykuły eksperckie, opisy produktów, slogany, hasła, teksty promocyjne, treści mailingów i landing page'y, artykuły na blogi, treści content marketingowe, teksty pod SEO itd.. Mam również doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu profili firmowych w social media, w tworzeniu kampanii AdWords oraz kampanii na Facebooku, pisaniu i wdrażaniu strategii marketingowej i strategii komunikacji marki itp. Zajmowałam się także utrzymywaniem kontaktów z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi, organizowaniem i udziałem w eventach branżowych, współpracą z mediami i agencjami reklamowymi, a także prowadzeniem działań analitycznych w obrębie firm, konkurencji itp. O poprawność językową dbam zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, lekkość pisania mam we krwi niemal od dziecka, a głowę ciągle pełną pomysłów. Bez problemu pracuję nad kilkoma, a nawet kilkunastoma projektami jednocześnie, nie boję się wyzwań i stawiam na rozwój oraz samodoskonalenie. Dbam o każdy szczegół i nie podpisuję się pod niczym, z czego nie jestem usatysfakcjonowana.

Poniżej linki do przykładowych tekstów:

Kontakt:

linkedinfacebook

mail [email protected]

wróć

Zaufali nam między innymi: