home k
o
n
t
a
k
t
top
Artmo Mateusz Omelan Artmo Mateusz Omelan

Mateusz Omelan – Projektant Graficzny

Mateusz Omelan

Kim jestem?

Przede wszystkim projektantem graficznym. Zajmuję się projektowaniem stron WWW, logotypów, oraz grafiki użytkowej. Zdaję sobie sprawę z tego, jak szybko zmienia się reklama, dlatego moim głównym celem jest przewidywać te zmiany i tworzyć skuteczne projekty. Nie korzystam z półśrodków i nie idę na skróty. Korzystam z nowoczesnych technik i narzędzi do projektowania grafiki, co w połączeniu z wiedzą z zakresu marketingu wizualnego pozwala mi tworzyć atrakcyjne projekty.

 

 

 

 

Mam za sobą kilkadziesiąt wykonanych stron internetowych, logotypów oraz identyfikacji wizualnych. Przez wiele lat aktywności zawodowej nauczyłem się dwóch rzeczy, które wtłaczam konsekwentnie do swojej pracy:

  • Piękno tkwi w prostocie i harmonii.
  • Projekty nie mogą być tylko efektowne. Muszą być również efektywne.

Jak to się zaczęło?

Sztuką zajmuję się od najmłodszych lat. Najpierw był rysunek i fotografia. Szukając rozwoju, zacząłem zgłębiać tajniki grafiki komputerowej. Setki godzin przed monitorem zaowocowały tym, że od 2006 roku z dużym powodzeniem dostarczam klientom indywidualnym i firmom z Polski oraz z zagranicy skuteczne projekty reklamowe.

Nie spocząłem na laurach i postawiłem na rozwój. Interesuję się psychologią społeczną, której elementy wykorzystuje w pracy. Pozwala mi ona lepiej przewidywać reakcje odbiorców na moje prace.

Jak pracuję?

Każdy projekt rozpoczynam od wnikliwej rozmowy z klientem. Chcę jak najlepiej zrozumieć oczekiwania i móc dostarczyć profesjonalne grafiki. Satysfakcja moich odbiorców jest dla mnie priorytetem.

Grupa Artmo

Jestem twórcą grupy zrzeszającej specjalistów z szeroko rozumianej branży reklamowej. Stawiamy na kreatywność oraz nieszablonowe podejście do kreowania wizerunku w Internecie. W ramach Artmo zajmujemy się projektowaniem stron WWW oraz ich optymalizacją, kampaniami w mediach społecznościowych, e-commerce i copywritingiem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów biznesowych, którzy chcą zaistnieć w sieci i zmienić postrzeganie swojej marki. Poznaj mnie lepiej.


Kontakt:

linkedin facebookinstagram

behance

 

mail[email protected]

skypemat215

smartphone500 102 642

wróć

Zaufali nam między innymi: